Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina përplas këmbësorin në Tiranë, shoferi i përfshirë në aksident mbetet mister

Një aksident është shënuar pasditen e sotme rreth orës 19:30, në rrugën “ALeksandër Moisiu” ku një makinë tip “Foristradë” ka përplasur këmbësorin shtetasin A.D, 55 vjeç”.

Mësohet se shoferët e përfshirë në aksident janë larguar nga vendngjarja ndërsa policia po punon për kapjen dhe identifikimin e tyre.

I plagosuri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Tiranë/Informacione paraprake

Më datë 30.12.2020, rreth orës 19:30, në rrugën “Aleksandër Moisiu”, një mjet tip “Foristrad”, ka aksidentuar duke u larguar nga vëndngjarja shtetasin A. D., 55 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe për identifikimin e autorve dhe gjetjen e mjeteve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet