Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kujtim Prodani infektohet me COVID-19, shtrohet te Shefqet Ndroqi

Këngëtari Kujtim Prodani është i infektuar me COVID-19. Gjendja e tij shëndetësore paraqitet e brishtë aq sa i është dashur të shtrohet në spitalin “Shefqet Ndroqi” pasi ka pasur nevojë për oksigjen.

Kujtim Prodani e ka dhënë vetë lajmin me një postim në facebook, ku shkruan se kjo flamë e keqe (virusi) ka marrë shumë miq e të afërm.

“Sa miq e sa të afërm na more, o flamë e keqe! Klinika “Shefqet Ndroqi””, shkruan Prodani

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet