Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Tiranë, makina përplas 58-vjeçarin

Një aksident është shënuar pasditen e sotme rreth orës 19:35 në rrugën Bardhyl ku një makinë ka aksidentuar këmbësorin, shtetasin Xh.L 58 vjeç, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se drejtuesi i mjeti është larguar nga vendngjarja ndërsa policia po punon për identifikimin e tij.

Tiranë/Informacione paraprake

Më datë 30.12.2020, rreth orës 19:35, në rrugën “Bardhyl”, dyshohet se një mjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vëndgjarja shtetasin Xh. L., 58 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe për identifikimin e autorve dhe gjetjen e mjeteve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet