Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Tiranë/ Makina del nga rruga, humb jetën një 46-vjeçar

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme (30 dhjetor) në Tiranë në vendin e quajtur Bishti i Zhurit ku humbi jetën drejtuesi i mjetit.

Ngjarja ndodhi në orën 23:20 ku mjeti me drejtuesin me iniciale A.F., 46 vjeç doli nga rruga e për pasojë ndërroi jetë.

“Me datë 29.12.2020, rreth orës 23:20, në vendin e quajtur “Bishti i zhurit”, mjeti me drejtues shtetasin A.F., ka dalë nga rruga. Si pasojë e daljes nga rruga ka humbur jetën në vendngjarje drejtuesi i mjetit shtetasi A.F., 46 vjeç” – njofton policia.

Ndëshkohen 23 persona që shkelën orën policore
Vijon puna me grupin hetimor dhe shërbimet e policisë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet