Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Video nga tërmeti i fortë në Kroaci/ Momenti kur gjithçka tundet, çatia e ndërtestës bie e gjitha

Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.3 të shkallës rihter goditi mesditën e sotme Kroacinë.

Mediat kroate kanë publikuar pamjet e para, ku shihet se lëkundja e fuqishme ka shkaktuar dëme të mëdha materiale.

foto galeri foto galeri foto galeri 123PreviousNext
Siç shihet nga videot, banesa të tëra janë rrënuar, ndërsa ekipet e kërkim-shpëtimit kanë dalë menjëherë në terren. Deri më tani nuk raportohet për viktima.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet