Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tërmeti i fortë shkund Greqinë

Një tërmet me magnitudë 4.6 ballë i shkallës rihter u regjistrua mëngjesin e sotëm në lindje të Gavdosit, në ishullin e Kretës.

Epiqendra u raportua 8 km në lindje të Gavdosit, në një thellësi prej 10 km, sipas Institutit Gjeodinamik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet