Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tërmeti shkatërrues në Kroaci, pamje të frikshme nga lëkundjet

Një vajzë 12-vjeçare është konfirmuar e vdekur nga tërmeti me magnitudë 6.4 të shkallës Rihter në Kroaci, ndërsa lëkundjet kanë shkaktuar dëme të mëdha materiale në zonën e epiqendrës.

Në rrjetet sociale janë publikuar pamje nga kamerat e sigurisë në një shtëpi, ku duket tronditja e madhe, shkaktuar nga tërmeti i fuqishëm.

Në pamje duket momenti kur lëkundet plotësisht shtëpia.

Video

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet