Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tashmë lentet falas, Rama jep lajmin e mirë: Afro 2000 gjyshër do të kenë një Vit të Ri të gëzuar

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me promovimin e programit ‘lente falas’.

Kreu i Qeverisë me anë të një postimi në rrjetet sociale tregon se janë 2000 gjyshër që do kenë një Vit të Ri të gëzuar falë këtij programi.

‘Me dritën në sytë e afro 2000 gjyshërve që do të kenë një Vit të Ri të gëzuar, falë programit të lenteve FALAS, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama në Facebook.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet