Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tabaku publikon videon: Rama dështim, me të Shqipëria është më e varfër

Ish-deputetja e PD-së Jorida Tabaku e cilëson kryeministrin Edi Rama dhe qeverisjen e tij një dështim.

Tabaku publikon një video me deklaratat e kryeministrit si dhe të dhënat për ekonominë, teksa thekson se Shqipëria pas 7 vitesh është më e varfër dhe pa të ardhme.

“Shqipëria mbas 7 viteve të qeverisura nga Rama është më e varfër, me më shume taksa, me konsum me të ulet në familje, me të ardhura më të ulëta.

Shqipëria është e zbrazur, pa shpresë, pa të ardhme! Rama është dështim dhe Shqipëria nuk ka më kohë për të humbur!”, shkruan Tabaku.

Video

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet