Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama: Kur vjen puna për të lypur për shqiptarët, përtej modestisë jam njësh

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se Shqipëria është shumë pranë marrëveshjes Pfizer për vaksinën anti-COVID, ndërkohë që nuk i ka kursyes disa fjalë të mira për veten.

“Kur isha në SHBA, ekipi ynë bashkë me ekipi e Pfizer biseduam për vaksinën se kur vjen puna për të lypur për shqiptarë përtej modestisë jam njëshi”, tha Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet