Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama e nis ditën me një lajm “për dritën e syve të gjyshërve”

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një lajm për afro 2000 gjyshër të cilët sipas tij ka rikthyer dritën e syve falë programit të lenteve falas.

Rama ka bashkangjitur edhe disa foto të të moshuarve që kanë përfituar këtë shërbim përgjatë vitit 2020.

“Mirëmëngjes dhe me dritën në sytë e afro 2000 gjyshërve që do të kenë një Vit të Ri të gëzuar, falë programit të lenteve FALAS, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet