Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Netflix fshin të gjithë filmat e Johnny Depp për arsye dhune

Të gjithë filmat me protagonist aktorin hollivudian Johnny Depp janë fshirë nga platforma “Netflix” në Amerikë dhe në Australi.

“Netflix USA” dhe “Netflix Australia” kanë marrë këtë vendim pasi Deppi është dënuar për abuzim dhe dhunë ndaj ish-gruas së tij.

Deppi ishte dënuar edhe në të kaluarën nga një gjykatë e lartë në Londër për dhunën ndaj gruas.

Për këtë dënim, Deppi kishte humbur edhe rolin e tij në filmin “Fantastic Beast”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet