Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina përfshihet nga flakët në qendër të Tiranës, bllokohet qarkullimi

Një makinë ka marrë flakë në qendër të Tiranës teksa ka qenë në lëvizje.

Në pamjet e siguruara shihet i gjithë mjeti i mbuluar nga flakët, teksa rreth tij është krijaur trafik.

Ngjarja ka ndodhur në qendër, pranë Muzeut Kombëtar.

Policia ndodhet në vend, ndërsa zjarri ka bërë që të bllokohet qarkullimi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet