Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina merr flakë në lëvizje në qendër të Tiranës, dyshimet e para

Një makinë është përfshirë nga flakët në lëvizje sot rreth orës 16:00, mbrapa Muzeut Kombëtar.

Sipas policisë, dyshohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e një shkëndije elektrike.

Fatmirësisht shoferja K.V dhe pasagjeri E.G kanë shpëtuar pa dëmtime dhe nga ngjarja ka vetëm dëme materiale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 29.12.2020, rreth orës 16:10, në rrugën “Dedë Gjo Luli”, mbrapa Muzeut Kombëtar, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtuese shtetasen K.V dhe pasagjer shtetasin E.G ., ku ka vetëm dëme materiale.

Në vendgjarje ndodhet zjarrëfiksja, e cila po punon për fikjen e zjarrit.

Vijon puna me grupin hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet