Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kufoma e gjetur në valixhe, gruaja u masakrua me të brendshme dhe u hodh në pusetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Vilia në Greqi, ku trupi i një gruaje është gjetur e dekompozuar brenda një valixheje. Mediat e huaja kanë publikuar fotografitë e vendit ku u gjet nga një gjahtar.

Duket si një pusetë në autostradën e vjetër për në Tebë, në lartësinë e Kazas, ku rrallë kalojnë njerëz ndaj mbetet e paqartë sa kohë kishte trupi i saj që qëndronte aty.

Ende nuk është konfirmuar nga ekspertiza mjeko-ligjore nëse kufoma i përket një gruaje, por ekzistojnë dyshimet pasi brenda valixhes janë gjetur një palë të brendshme.

Mendohet se gruaja, identiteti i së cilës nuk është zbuluar ende, është masakruar teksa ishte vetëm me të brendshme, por mbetet mister gjithçka ka ndodhur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet