Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Humb jetën nga COVID-19 arkitekti i njohur në Korçë, ishte shtruar në spitalin e qytetit

KORÇA
Arkitekti i njohur korçar, Kliti Kallamata ka ndërruar jetë mbrëmjen e kaluar nga COVID-19.

Arkitekti prej ditësh ishte infektuar nga COVID-19 dhe po trajtohej në spitalin e Korçës.

Kallamata ka qenë drejtor i Monumenteve të Kulturës në Korçë teksa duket se së fundmi nuk e ka përballuar dot COVID-19 duke humbur luftën me të.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet