Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gentian Zenelaj rrëqeth me dedikimin për babain: Kjo nuk është lamtumirë o babo

Aktori Gentian Zenelaj bëri të ditur ditën e djeshme se kishte humbur babain e tij, si pasojë e Covid- 19.

Duke e thërritur ”Babo” me përkëdheli, Zenelaj shkruan në rrjetet sociale se prindërit nuk vdesin kurrë dhe se shpirti i tij i butë do jetë përjetë në jetën e tyre.

“Prindërit nuk vdêsin kurrë o Babo..

Ata rrojnë brenda qelizave tona.Shpirti yt i butë do jetë në jetën tonë përjetë..Kemi jetuar dhe shijuar cdo moment të jetës tënde me ne o Babo. Ti ke bërë atë çfarë unë jam sot.

Kanë kujtime tē mrekullueshme edhe Danieli dhe Aria me ty ..me gjyshin e butë e shokun e lojrave ..
E pra kjo nuk eshte lamtumirë o Babo..Ke qene dhe do jesh shoku im më i mirë.Keshilluesi më i duruar..Te dua shumë Babo “, shkruan aktori Zenelaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet