Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto/ COVID-19 i merr jetën një tjetër mjeku

Covid-19 i merr jetën radiologut, Hyqmet Musa.

Mjeku i njohur në spitalin e Kavajës, Drini Bardhi nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook” shpreh ngushëllimet për humbjen e kolegut të tij.

“Të qofte dheu i lehtë kolegu i nderuar, Dr.Hyqmet Musta. Radiolog i saktë, fjalëpak, nga ata mjekë qe po i mungojnë gjithmonë e më shumë spitalit tonë. Për fat të keq virusi vazhdon të marrë jetë njerëzish dhe mjekësh!Allahu na bashkoftë në xhehnet!”, shkruan mjeku Drin Bardhi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet