Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Elisa Spiropali tregon më shumë se ç’duhet, i zbërthehet xhaketa në emision

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është treguar më shumë transparente seç duhet.

Sot ajo është ftuar në emisionin “Real Story” për të argumentuar ndryshimet në qeveri të bëra nga kryeministri Edi Rama. Por ka pësuar një ‘incident’.

Xhaketa e saj është e grisur në një anë duke vënë në siklet ministren, e cila herë pas herë mundohet që ta mbyllë me lezet pa u pikasur nga kamerat.

Video

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet