Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Erërat e forta gjatë natës shkulin pemë në Durrës

Prej dy ditësh temperaturat janë ulur, ndërsa kjo ulje është shoqëruar me reshje shiu dhe erëra të forta.

Nën këtë trysni është zgjuar edhe qyteti i Durrësit, ku duket se erërat kanë qënë aq të forta gjatë natës sa kanë shkulur edhe pemë.

Janë qytetarët ata që dërgojnë fotot.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet