Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dy ditë nga Viti i Ri, vijojnë hyrje-daljet nga Kapshtica e Qafë Thana, ja shifrat e fundit

Dy ditë nga Viti i Ri vijojnë lëvizjet nëpër Pikat Kufitare, kryesisht të shqiptarëve emigrantë që vijnë festojnë në Shqipëri.

Në 24 orët e fundit kanë hyrë 520 qytetarë dhe 160 mjete nga Kapshtica, kurse nga Qafë Thana 1 mijë e 836 kanë hyrë dhe 1 mijë e 680 kanë dalë.

Më krahasim me një ditë më parë, Kapshtica ka pësuar një rritje të shifrave të hyrjes kurse Qafë Thana rënie.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet