Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Covid-19 i merr jetën mjekut të njohur në Kavajë

Koronavirusi shkaktoi një tjetër humbje jete në radhët bluzave të bardha. Covid 19 i ka marre jetën mjekut radiolog Hiqmet Musa.

Lajmin e ka bërë të ditur mjeku i njohur në spitalin e Kavajës Drini Bardhi me anë të një mesazhi prekës për humbjen e kolegut të tij.

“Të qoftë dheu i lehtë kolegu i nderuar, Dr.Hiqmet Musta. Radiolog i saktë, fjalëpak, nga ata mjekë qe po i mungojnë gjithmonë e më shumë spitalit tonë.

Për fat të keq virusi vazhdon të marrë jetë njerëzish dhe mjekësh!Allahu na bashkoftë në xhehnet!”, shkruan mjeku Drin Bardhi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet