Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Lezhë, makina merr përpara bariun dhe disa dele

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë.

Sipas informacioneve paraprake, aksidenti ndodhi në rrugën e fshatit Kallmet, ku një mjet tip “Ford” ka aksidentuar këmbësorin, e identifikuar si Filip Gega, banues në Kallmet dhe disa dele.

I dëmtuari është dërguar në spitalin rajonal Lezhë dhe sipas bluzave të bardha ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e mundshme të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet