Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident i shumëfishtë në aksin Kashar-Rinas, rëndohet trafiku

Një aksident mësohet të ketë ndodhur në aksin rrugor Kashar-Rinas, ku mësohet se disa automjete janë përplasur me njëra-tjetra.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në afërsi të Laknasit.

Sipas informacionet, bëhet e ditur se është krijuar një trafik i rënduar, me një rradhë të gjatë makinash.

Ndërsa theksohet se nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të hetuar rrethanat e mundshme të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet