Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Unë kërkoj burrë me B të madhe, ti….e eliminuara, reagon ashpër

Është mbyllur këtu rrugëtimi i Silvanës në Love Story, teksa kjo puntatë e shtatë ishte e mbushur me emocione, surpriza dhe shumë atmosferë festive.

Silvana ishte konkurrentja e cila nuk mundi të merrte trëndafil nga Saimiri, teksa tashmë në garë kanë mbetur vetëm nëntë konkurrente.

Eliminimi solli edhe reagimin e ashpër të Silvanës, e cila teksa iu afrua Saimirit nuk i kurseu kritikat ndaj tij.

Silvana: Jam e shumë e lumtur që largohem sonte sepse e kam menduar gjatë gjithi javës. Më bën për të qershur fakti që çdo vajzë që bën debate me ty, ikën çdo javë. Unë do ta quaja, ‘uomo semplice, scelte semplice’, sepse ti je mashkull i thjeshtë dhe kërkon femrat këtu që të ulën, të përulen. Unë nuk jam ajo zemër, unë kërkoj një karakter shumë të fortë. Unë kërkoj burrë me B të madhe.”

Saimiri: Duhet të bëhet njëherë grua me G të madhe që të kërkosh një burrë me B të madhe…

Silvana: Unë jam shumë grua, kam shumë karakter të fortë, që t’i nuk e përballon dot. Ti nuk i ke përballuar këtu femrat me karakter të fortë.

Saimiri: Unë të falenderoj shumë që ishe këtu bashkë me motrën dhe ju uroj çdo të mirë. mere më me sportivitet.

Silvana: Jam shumë sportive… nëse flet për respektin, ti nuk na ke respektuar.

Saimiri: Jam i sigurt që edhe ti do të gjesh dikë në jetën tënde.

Silvana: Ti nuk na ke respektuar sepse i ke shkruajtur të gjitha gocave këtu edhe i ke ftuar në vijim, vetëm ti që nuk na ke respektuar Saimir. Uau. Tani unë e kam marrë vesh, edhe nga vajzat që janë jashtë, edhe nga ato që janë këtu.

Saimiri: Gjithë këto vajzat që duan të ikin, gjithmonë kanë një gjë në fund, pse nuk shprehen para.

Alketa: S’kemi patur ne asnjë mesazh vajzash në telefonin e Saimirit.

Silvana: Janë disa vajza këtu që u ke shkruajtur… Ti këtu je për show-n tënd! Ti do dalësh vetëm këtu, nuk do dalësh me asnjë vajzë nga këtu!

Saimir: Ti ke mendimin tënd…

Silvana: Ti u shkruan, do t’i ftosh në vilë, do të argëtohesh. Argëtohu dhe zgjidh femrën që…

Saimir: Më vjen mirë që kjo po tregon veten e vet d.m.th. Unë për këtë arsye edhe nuk i kam dhënë lule sot, sepse e dija që pas kësaj vajze që rri e tërhequr fshihet diçka tjetër dhe faleminderit që po e tregon veten këtu.

Silvana: Çfarë fshihet? Ti më ke shkruar dhe më ke provokuar. Nuk e ke gjetur kurrë provokimin te unë.

Saimir: Ndoshta e ke gjetur te Roberti, por atë e di ti.

Silvana: Te Roberti që më mbështet… nuk ka faj fare.

Alketa: Mund të të falenderoj në emrin e produksionit ty dhe motrën tënde? Keni qenë një hyrje mjaft interesante.

Silvana: U uroj vajzave shumë fat dhe shpresoj që të dalë me Saimirin kujt i shkruan më shumë.

Saimiri: Më duket pa logjikë fare kjo e folura tani. Faleminderit gjithsesi për opinionin tënd. Të uroj gjithë të mirat!

Silvana: Mua më bëhet shumë qejfi që nuk po dal këtu me një njeri si ti, të betohem. Jam shumë e lumtur!

Saimir: Po pse ke ndenjur deri sot këtu atëherë? Kjo tregon që unë kam patur të drejtë dhe ti ke ardhur për të bërë famë.

Silvana: Unë të njoha me kohën. Të kisha ardhur për famë nuk do ta largoja motrën. U largua motra.

Saimiri: Ndoshta ia ke arritur qëllimit dhe ndoshta ka krijuar disa fansa…

Silvana: Se mua nuk po më pret asnjë njeri me limuzinë, të jesh i sigurt. Do marr valixhet dhe do iki në Itali të vazhdoj jetën time.

Saimiri: Po, normale.

Silvana: As më limuzinë dhe as me fotografë.

Alketa: A mund të tregojmë se si dy njerëz civilë ndahen me qytetari në fund kur gjërat nuk funksionojnë? Është një program dashurie. Saimiri nuk mund të bëjë kompromis me ndjenjat dhe emocionet e veta. Kështu e mendoi. Ti largohesh me dinjitet. Je një nga vauzat më perëndimore këtu. Unë të vlerësoj shumë.

Silvana: Junë jam shumë pozitive dhe më vjen keq që e ktheu, e bëri lojën të pistë.

Saimiri: Mos e vrit mendjen Silvana se do bëhet mirë. Të premtoj që nesër do të harrosh çdo gjë.

Silvana: Po bën lojë të pistë se po u shkruan të gjitha vajzave. Saimiri meqë kanë ngelur vajza që ty të binden…

Alketa: I ka shkruajtur Saimiri ndonjërës nga vajzat? Nëse ka një nga vajzat, të flasë këtu.

Silvana: Kemi jashtë!

Alketa: Ka ndonjë nga vajzat që i është shkruajtur në privat nga Saimiri dhe i është kërkuar të shkojë në vilë? Të flasë! S’egziston, apo jo?

Silvana: Vajzat janë të interesuara për karrigen prandaj nuk flasin… Fol Flavia, të ka shkruajtur?

Alketa: Do ta vazhdojmë këtë diskutim javës që vjen, në datën 4 Janar të vitit 2021. Më vjen keq që e mbyllëm këtë mbrëmje kështu. Silvana, Zoti të bekoftë!

Flavia ishte vajza që mori trëndafilin e parë, duke qenë se Saimiri pa tek ajo anën e ndjeshme në takimin e shkurtër që patën./tvklan

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet