Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U përfol për ndarje, Fifi thyen heshtjen për partnerin: Duan të ma marrin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi është gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Këtë herë, ajo vendosi t’u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram duke shuar kuriozitetin dhe nuk kishte si të kalonte pa u bërë lajm.

Ndër të tjera, këngëtarja u pyet se çfarë kanë njerëzit e tjerë me dashurinë e saj, Fifi u përgjigj se duan t’ja marrin, sepse ai është shumë i mirë.

“Duan ta zënë më duket! Është shumë i mirë, bile s’ka ma të mirë se ai prandaj jam dashuruar me të, por vetëm se problemi është se nuk do ua tregoj kurrë kush është”, është shprehur ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet