Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rrëfehet Arbër Çepani: Dua të kaloj një natë me Era Istrefin dhe Rina Balaj!

Arbër Cepani, një nga djemtë më të njohur të ekraneve shqiptare dhe njëkohësisht një sipërmarres tejet i suksesshëm ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA.

Si kurrë më parë Arbri ka folur për vajzat e famshme me të cilat do të donte të kalonte një natë. Sfida e moderatores ishte e tillë:

Mes 2 vajzave i duhej të zgjidhte me cilën do të martohej dhe cilën do të donte vetëm për një natë, dhe këto ishin pergjigjet e Arbrit: Mes Nora dhe Era Istrefit.

Arbri do të donte të kalonte një natë me Erën ndërsa mund të martohej me Norën. Mes Rina Balaj dhe Elvana Gjata.

Ai zgjodhi Elvanën për një lidhje më serioze e cila mund të shkonte deri në martesë, ndërsa me Rinën një natë romantike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet