Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Regjistrohen 476 të infektuar dhe 66 të vdekur nga Covid-19 në Greqi

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik, EODY ka konfirmuar sot 476 raste të reja të virusit të ri në vend, nga të cilat 8 janë zbuluar pas kontrolleve në hyrjet e vendit.

Numri i përgjithshëm i rasteve në Greqi është 135931. Ndërkohë që 467 pacientë po trajtohen të intubuar, 862 pacientë të tjerë janë liruar nga ICU.

Gjithashtu sot janë konfirmuar edhe 66 vdekje të tjera të regjistruara duke shkuar kështu në 4672 vdekje gjithsej në vend.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet