Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Reagon Shpat Kasapi pas lajmit se u kap me kokainë dhe u arrestua

Ditën e sotme u përhap me shpejtësi lajmi se Shpat Kasapi ishte kapur me kokainë. Sipas mediave maqedonase këngëtarit i janë gjetur dy paketa të vogla përpara 1 muaji në lagjen Gjorce Petrov.

Thuhej se këngëtari ishte arrestuar dhe ndaj tij është ngritur një padi.

Mirëpo, së fundmi Shpat Kasapi ka reaguar dhe ka publikuar një video ku shihet në një nga lokalet e Tiranës.

Këngëtari i ka cilësuar këto lajme si shpifje pasi ndodhet në kryeqytetin e Shqipërisë.

“Në Tiranë për qejf, ju më nxorët që jam në burg. Ju përshëndes dhe faleminderit për shpifjet, vazhdoni kështu”– ka shkruar ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet