Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pas një beteje të gjatë me Covid-19, ndërron jetën babai i Gentian Zenelaj

Babai i aktorit të humorit Gentian Zenelaj ka humbur betejën me virusin Covid-19, duke ndërruar jetë ditën e sotme.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori përmes një postimi në facebook, ku ka falenderuar të gjithë ata të cilët i kanë shprehur ngushëllimet.

Postimi i plotë: Me hidhërim të thellë njoftoj ndarjen sot nga jeta të babait tim Rexhep Zenelaj.

Pas një beteje të gjatë me Covid 19. Ju falenderoj nga zemra për çdo mendim dhe ngushëllim që kam marrë nga ju. Zoti ju Bekoftë .

Varrimi zhvillohet nesër në orën 13 :00 në Shëngjin .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet