Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ngarkesa 323 kg kanabis në Korfuz, arrestohet ‘pritësi’ shqiptar, dyshohet se e sollën dy motora uji nga Ksamili

GREQI
Detaje të reja janë zbuluar nga ngarkesa me hashash e kapur mbrëmjen e kaluar në ishullin e Korfuzit në Greqi. 323 kg hashash janë kapur si përfundim teksa pritësi që do të merrte ngarkesën u arrestua.

Dyshohet se droga erdhi nga Ksamili, siç thotë Policia greke me dy motora uji uji të cilat u larguan më pas dhe nuk u kapën dot.

Deri më tani është arrestuar 62-vjeçari në fjalë i cili banonte në Korfuz, teksa ka dyshime të forta se droga erdhi pikërisht nga brigjet shqiptare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet