Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Moti i keq, paralizohen lundrimet në portin e Durrësit edhe nesër

Përkeqësimi i motit në detin Adriatik dhe parashikimi i tejzgjatjes së tij ka bërë që të bllokohen lundrimet edhe për ditën e nesërme.

Sipas burimeve nga agjencitë detare edhe për datën 29, ditën e martë, nuk do të ketë lundrime. Bëhet e ditur se janë anuluar lundrimet, të gjitha hyrjet dhe daljet Durrës-Bari, dhe Bari-Durrës si dhe Ankona-Durres.

Lundrimet do të fillojnë ditën e mërkurë më 30 dhjetor Bari- Durrës (AF FRANCESKA) nisja ora 23 00. Durres-Bari (Aurelia) nisja ora 23.00. Af Klaudia mbërrin nga Ankona ne or137n 11.00.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet