Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kishte kthyer ushqimoren në dyqan droge, shqiptari çudit policinë greke

Strategjia e një shqiptari për të shitur drogë ka habitur autoritetet greke.

Në mes të Athinës pa u shqetësuar aspak një shqiptar e kishte kthyer dyqanin e ushqimeve në treg droge.

Pas informacionit, policia shkoi dhe nisi kontrollin e dyqanit të shqiptarit ku zbuloi armë, drogë dhe municione.

Shqiptari u arrestua menjëherë, ndërsa brenda dyqanit u sekuestruan; kërp 1.4 kg, kokainë 5 gram, 2 pistoleta, fishekë, 1249 euro, disa telefona dhe sende të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet