Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kishte halucinacione se do e vrisnin me snajper, 30-vjeçari në Vlorë me probleme mendore

VLORA
Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja në Vlorë ku një 30-vjeçar u ngujua në një dyqan dhe kërcënoi se do e hidhte në erë duke plasur bombulën e gazit.

30-vjeçari është me probleme mendore dhe prej disa ditësh ai kurohet nga mjekët. Sot ai u mbyll në dyqan dhe i kërkoi të gjithëve të largohen.

Sipas dëshmitarëve, ai kisthe halucionacione se do e vrisnin me snajper nga pallati përballë. Pas kërcënimit me bombulë, ai kërcënoi sërish me gërshërë për t’u vetëvrarë.

FNSH ndërhyu forcërisht duke shembur derën, hedhur tymuese dhe më pas neutralizuan dhe futën ne furgon 30-vjeçarin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet