Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Këngëtari Shpat Kasapi kapet me kokainë

Mediat maqedonase shkruajnë se këngëtari Shpat Kasapi është kapur nga policia me kokainë.

Shpat Kasapi, mban gjithashtu postin e këshilltarit të zv-kryeminstrit të Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi.

Mediat maqedonase raportojnë se kjo ka ndodhur para një muaji në lagjen Gjorce Petrov në afërsi të SP PLANET.

Bëhet e ditur se këngëtari është arrestuar dhe ndaj tij është ngritur padi penale, por që më pas është liruar dhe po gjykohet në liri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet