Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Futbollisti serb bie në depresion, i mori të dashurën sulmuesi i Real Madridit

Futbollisti serb, Adem Ljajiç është duke kaluar një situatë të vështirë. Pas ndarjes me të dashurën e tij, modelen, Sofia Millosheviç dy vite më parë ai është duke u përballur me depresionin.

29-vjeçari ishte në lidhje me modelen e famshme serbe, por kjo e fundit u nda me të për tu hedhur në krahët e sulmuesit të Real Madridit, Luka Jovic.

Karriera e lojtarit, Ljajiç këto vite është shënuar nga skandale të shumta, teksa është parë në bare të ndryshme në gjendje të dehur.

Aktualisht Ljajiç është në kontratë me Beşiktaş por këtë sezon lojtari nuk është aktivizuar asnjë minutë, ndërsa klubi turk kërkon ta heqë qafe, por është paga e lartë e lojtarit që e pengon këtë veprim

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet