Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Disa persona sulmojnë patrullën e policisë greke, plagosen dy efektiv

Dy oficerë policie mbetën të plagosur pasi i sulmuan disa persona.

Gjithçka filloi kur një patrullë e policisë mbërriti në zonë, pas thirrjeve telefonike nga banorët, në mënyrë që të kapnin dy të mitur që po endeshin në fshat me një qen.

Babai i dy fëmijëve të mitur (14 dhe 10 vjeç) dhe rreth 15 persona të tjerë nga kampi sulmuan policinë.

Dy oficerët e policisë u dërguan në Spitalin e Janinës për trajtim mjekësor. Forcat e tjera të policisë mbërritën në vendngjarje.

Shumica e personave u larguan nga vendngjarja dhe vetëm babai i dy të miturve u arrestua.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet