Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Krujë, makina përplas këmbësorin, ndërron jetë në vend

Një aksident është shënuar pasditen e sotme, rreth orës 19:15 në Qyrek, të Krujës.

Një makinë me drejtuese shtetasen M.T, 31 vjeçe ka përplasur një këmbësor të paindentifikuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesja e mjetit është shoqëruar në ambjentet e policisë për veprime të metejshme.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 28.12.2020, në orën 19:15, në Qerek, Krujë, një mjet me drejtuese shtetasen M. T., 31 vjeçe, ka aksidentuar një shtetas këmbësor ende të paidentifikuar, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesja e mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet