Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tërmeti i fortë godet Turqinë

Nje termet i forte u regjistrua gjate oreve te nates ne Turqi.

Sipas ESMC, lekundja me magnitude mb 5.4 eshte regjistruar ne thellesi 11.5 kilometer nga siperfaqja e tokes.

Zona e prekur eshte 21 kilometer nga Elazig, nderkohe qe mediat raportojne per frike tek qytetaret por jo per deme te medha ne banesa apo biznese./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet