Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sulm me armë në SHBA, tre të vdekur dhe 3 të plagosur në qendrën e ‘bowling’

Nje sulm me arme ka tronditur zonen e Rockford i Ilinois mbrëmjen e djeshme nga një sulm me armë në një qendër për ‘bowling’.

Tre të vdekur dhe tre të plagosur mbetën nga të shtëna të që dyshohet se erdhën nga një sulm i rastësishëm.

Autori i ngjarjes dyshohet të jetë mes të shoqëruarve në paraburgim për ngjarjen, por ende nuk është konfirmuar, dhe ende nuk dihet qëllimi i tij për të shtënë në një qendër ‘bowling’ për argëtim.

Të shtëna pati si brenda dhe jashtë qendrës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet