Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Trafik i rënduar në Tiranë, makinat në rradhë kilometrike

Tirana vijon të vuajë trafikun e rënduar edhe në ditë pushimi.

Fotot  tregojnë një situata thuajse apokaliptike me makinat që krijojnë kilometra rradhë për të hyrë apo dalë nga kryeqyteti.

Moti i keq dhe reshjet e shiut e rëndojnë akoma më shumë situatën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet