Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplasen automjetet në Lezhë, dy të lënduar

Një aksident ka ndodhur pasditen e së dielës në rrugën e Shëngjinit, afër Knallës në Lezhë.

Mësohet se një mjet tip “Opel”, rreth orës 14:50 është përplasur me një mjet tip “Smart”.

Për pasojë, ka mbetur i lënduar drejtuesi i Smart-it si dhe një pasagjer që udhëtonte me të.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet