Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Vlorë, tre të plagosur, përfshirë një fëmijë

Tre persona, mes të cilëve një fëmijë 3-vjeç janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e lumit të Vlorës.

Mësohet se të dëmtuarit janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia pas sinjalizimit shkoi në vendngjarje për shkaqet e aksidentit.

Si pasojë e motit të keq sot janë regjistruar disa aksidente në vend, nga jugu në veri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet