Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shuhet një familje e tërë ditën e Krishtlindjeve, dyshimet e policisë

Pesë anëtarë të një familje janë gjetur të vdekur brenda një vile në Arkansas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ngjarja e rëndë është shënuar në Ditën e Krishtlindjeve. Policia ka bërë të ditur se ka marrë një telefonatë rreth orës 17:00 të së premtes për një aktivitet të dyshimtë brenda një shtëpie.

Kur sherifët arritën në vendngjarje, panë 5 trupa pa jetë të shtrirë në tokë. Policia dyshon se personat janë vrarë.

Forcat e policisë kanë nisur menjëherë hetimet për ngjarjen tronditëse.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet