Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthim tritoli në Shkodër, hidhet në erë makina

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në qytetin e Shkodrës në lagjen Partizani.

Mësohet se tritoli është vendosur poshtë një automjeti të parkuar pranë banesës së një qytetari.

Për momentin nuk raportohet për viktima por vetëm dëme material. Ndërkohë policia ka shkuar me urgjencë në vendngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet