Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Policja kosovare ‘çmend’ mediat britanike, i vijnë oferta të shumta pas publikimit të fotos

Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saj provokuese. Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse vetëm në bikini në llogarinë e saj instagram.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformën e Policisë së Kosovës, duke mbajtur në dorë një armë.

Për policen shqiptare ka shkruar edhe revista britanike “Express.co.uk”. Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut, e cila po shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga kompani të ndryshme modelingu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet