Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Organizuan festa për Krishtlindjet, gjobiten me nga 10 mln lekë 3 lokale në Korçë

Tre lokale në Korçë janë gjobitur pasi kanë shkelur aktin normativ.

Lokalet në fjalë kanë organizuar festë për Krishtlindjet në ambientet e brendshme të tyret pas orarit të përcaktuar nga ministria e shëndetësisë me qëllim parandalimin e COVID-19.

Këto subjekte janë kapur në shkelje nga policia, e cila i ka gjobitur me 10 milion lekë të vjetra secila.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet