Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mister për të gjithë, por ky është vendi sekret ku flenë stjuardesat

Gjatë udhëtimeve me avionë jemi mësuar që t’i shohim në këmbë stjuardesat për të plotësuar çdo kërkesë tonën.

Por, përveç se punonjëse të përkushtuara ato janë në radhë të parë qënië njerëzore që kanë nevojë të flenë dhe shplodhen.

Kompanitë e prodhimit të avionëve kanë gjetur një zgjidhje të veçantë për krevatët e tyre duke i vendosur në një vend “sekret”, menjëherë pas derës së parë të avionit.

Vendi është disi i padukshëm dhe mund të futesh aty përmes një dere të vogël dhe disa shkallëve.

Për më tepër, ndiqni videon e mëposhtme.

https://www.instagram.com/p/CHfvg86BKdU/?utm_source=ig_web_copy_link

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet