Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina merr përpara 2 persona në Lushnje, dërgohen me urgjencë në spital

LUSHNJE
Një aksident rrugor është shënuar në aksin Fier-Kolonjë, ku si pasojë janë plagosur dy gra këmbësore.

Mësohet se automjeti tip ‘Renault”, i cili drejtohet nga shtetasi me inicialet A.B ka humbur kontrollin dhe ka përlasur me murin rrethues të një banese, dy gra të cilat po kalonin në atë zonë kur ndodhi aksidenti.

Mësohet se dy të aksidentuarat janë dërguar në spitalin e Lushnjes, ndërsa sipas burimeve një prej tyre, 62-vjecarja me inicialet F.M, është në gjendje kritike. Sakaq drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariatin e policisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet