Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I riu kapet me patentë e kartë identiteti të falsifikuara

Policia e Korçës vuri në pranga një durrsak këtë të shtunë.

27-vjeçari me iniciale D. Gj. u ndalua në Ersekë për kontroll rutinë.

Ai u tregoi efektivëve një leje drejtimi dhe kartë identiteti italiane, të cilat dyshohen se janë të falsifikuara. Për këtë arsye, i riu u prangos.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet